SPOVEĎ II.

Malá scéna STU, Bratislava, Slovenská republika
Streda, 4. júna o 10:30 hod. v divadle Malá scéna STU

Inscenácia na motívy osudov piatich bezdomovcov, ktorí Vám svoje príbehy aj sami zahrajú.

Inscenácia ponúka možnosť telesne postihnutým a ľuďom bez domova vyrozprávať svoje životné príbehy. Majú príležitosť zverejniť svoje názory, pocity, „boľačky“ a chyby, ktoré v živote urobili.
Obviňujú svet aj seba a hľadajú príčiny toho, prečo sa ich život stal takým akým sa stal. Našim hercom to pomáha vo vysporiadaní sa so svojim osudom a našim divákom to dáva príležitosť pozrieť sa na svoj osud ako do zrkadla.
Spoveď II. je pokračovaním úspešnej hry Spoveď, ktorá mapuje osudy hlavných postáv – obyvateľov útulku pre bezdomovcov - po dvoch rokoch.

Scenár: z výpovedí hercov bez domova napísal Ján Korec, Účinkujú: Dagmar Brilová, Igor Maslák, Marek Machata, Michal Bryndzák,
Mária Kuláčová, Réžia: Štefan Korenči

O divadle Malá scéna STU: Malá scéna STU chce byť divadlom aktuálnej témy, kvalitného textu, kvalitných hereckých výkonov a pozitívnej energie. Dramaturgia berie do úvahy predovšetkým diváka; chce mu ponúknuť humor, poznanie, nádej, zážitok a katarziu. Vo svojom repertoári bude mať klasiku, inteligentné komédie, slovenskú aj európsku súčasnú dramatickú tvorbu a rozprávky.
Od roku 2011 spolupracuje so skupinou obyvateľov útulku pre bezdomovcov.